a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

9:00 - 18:00

Poniedziałek - Piątek

+48 71 727 62 81

Bezpłatna konsultacja

Facebook

Twitter

Szukaj
Menu
 

Client Testimonials

Specifics of international private law.
Oszukani Przez Banki > Client Testimonials

Ellen G. White

„Those who care about these international law disputes think China and the U.S. are on a collision course because both sides hew closely to contradictory readings of international law.”

Thomas Paine

„Those who care about these international law disputes think China and the U.S. are on a collision course because both sides hew closely to contradictory readings of international law.”

a

Z całego serca pragnę podziękować firmie OPB Polska za zajęcie się moją sprawą. Kontaktowałem się z wieloma kancelariami, ale oferty, które otrzymywałem były zaporowe. Dopiero tutaj otrzymałem warunki, jakich oczekiwałem.

Marek | PKOBP Umowa frankowa

a

Wysyłałam swoją umowę do kilku firm, ale ze względu na fakt, iż kwota kredytu nie była duża, większość firm odmówiło mi współpracy. Tutaj znalazłam pomoc za co z całego serca dziękuję.

Maria W. | Kredyt hipoteczny we frankach w Getin Bank

a

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to czeka mnie spłacenie kredytu wcześniej o 15 lat, ale nie tylko to jest istotne. Skończy się wieczne spoglądanie na kurs franka. Każdy kto ma kredyt we frankach wie o czym piszę.

Andrzej Nowak | Kredyt - Getin Bank

a

Sprawa jeszcze w sądzie, ale póki co jestem zadowolona. W prawdzie jeszcze nie a wyroku, ale jestem spokojna, bo w razie przegranej firma bierze na siebie koszty. To zdecydowanie mniej stresu.

Joanna | Kredyt w CHF- mBank

Bank chciał mi przedstawić ugodę, ale nie zgodziłam się. Raz już posłuchałam banku i wyszłam na tym jak wyszłam. Mam nadzieję, że na drodze sądowej uda mi się wywalczyć jak najwięcej.

Anna | Millennium Bank

Próbowałam odzyskać prowizję z firmy AASA, ale niestety moja reklamacja została odrzucona. Po zgłoszeniu się do firmy i przesłaniu umów, otrzymałam ofertę w ciągu 1 dnia. W prawdzie jest to mniej niż gdybym sama poszła do sądu, ale pieniądze otrzymałam od ręki. Mam nadzieję, że AASA za wszystko zapłaci.

Katarzyna Bauer | AASA - zwrot prowizji

Do you need help with reducing bail or avoiding jail time?